Archív článkov
Kategórie článkov
Najnovšie názory
Žiadne názory
Vyhľadávanie v blogu

Utesnenie strechy

Autor1 mes. pred

Tesnenie strechy

Účinné tesnenie strechy je kľúčovou úlohou zabezpečenia ochrany budovy pred nepriaznivým vplyvom poveternostných podmienok. V našej ponuke máme jednoduché a účinné riešenia pre takmer každý druh strechy, vrátane tých s poháňanou teplonamennou lepenkou alebo asfaltom, šindľom, PCV a EPDM membránami, polyuretánovou penou, betónovými, oceľovými a mnohými ďalšími.

Naše systémy môžu byť použité ako pre nové strechy, tak aj pre renovácie existujúcich strech.
Bezšvové tesnené polyuretánové povlaky DuroDACH vďaka ich vysokéj mechanickej a chemické odolnosti a schopnosti odolávať vysokým a nízkym teplotám zabezpečujú dlhoročnú izoláciu strechy pred vodou. Náklady na materiál, jednoduchosť aplikácie a vykonanie prípadných opráv robia naše riešenia dôstojnou alternatívou k tradičným spôsobom tesnenia strechy, ako je napríklad teplonamenná lepenka na nových strechách alebo jej dodatočné vrstvy na starších strechách.

Pri výbere vhodného riešenia zohľadňujeme niekoľko faktorov, vrátane druhu strechy, jej stavu, sklonu atď. V prípade strešných plôch s nízkou kvalitou podkladu (napríklad popraskaný betón alebo lepenka), prítomnosť vibrácií alebo mäkký podklad odporúčame použitie polyesterového armovacieho plátna DuroNET na celú chránenú plochu. Miesta, ktoré sú náchylné na prasknutie, ako sú rohy alebo obvody prvkov na streche, je možné ďalej zabezpečiť tesniacou butylovou páskou DuroTAPE alebo polyuretánovou tesniacou hmotou DuroDACH D.
Pre absorbujúce, voľné a ťažko čistiteľné povrchy odporúčame podkladový povlak DuroGRUNT 2K.
Za vhodné tesnenie strechy zodpovedá materiál DuroDACH S alebo DuroDACH R.
Ak je pre zákazníka dôležitá trvanlivosť farby, odporúčame použiť uzatváraciu vrstvu vo forme povlaky DuroDACH TOP-S.

Zároveň treba zdôrazniť, že každá strecha by mala byť posudzovaná individuálne, pretože v závislosti od vyššie uvedených faktorov môže byť náš systém menej alebo viac komplexný.
Použitie elastických polyuretánových membrán značky DuroDACH zaručuje veľmi dobrý pomer medzi kvalitou a cenou, a tým pádom účinné tesnenie strechy na mnoho rokov.
Nižšie nájdete príklady tesniacich systémov pre lepenku a polyuretánovú penu.

 

Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď
Ak chcete napísať komentár, musíte sa prihlásiť.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte