Archív článkov
Kategórie článkov
Najnovšie názory
Žiadne názory
Vyhľadávanie v blogu

Izolácia balkónu a terasy

Autor1 mes. pred

Izolácia balkónu a terasy

Vykonanie hydroizolácie balkónu alebo terasy je vďaka našim špecializovaným tesniacim systémom mimoriadne jednoduché!

Izolácia terasy, balkónu alebo verandy vyžaduje výber vhodnej hydroizolačnej ochrany pred vodou. V našej ponuke máme niekoľko riešení na báze polyuretánových živíc. Ak má byť povrch dokončený ozdobnými materiálmi, ako sú keramické dlaždice alebo drevo, odporúčame použitie tesniacej vrstvy materiálu DuroFlex, DuroDach S alebo DuroDach R (vhodné aj pre vnútorné použitie - vodný produkt). Každý z týchto materiálov zabezpečí účinnú hydroizoláciu v prípade únikov cez dekoračnú vrstvu. Vďaka svojej bezšvovej forme naše povlaky tesne vyplnia všetky mikrotrhliny v betóne. Pre každé z vyššie navrhovaných riešení je potrebné vykonať podkladovú vrstvu DuroGrunt 2K.

Vyberte si hydroizolačný systém, ktorý komplexne chráni vašu povrchovú úpravu!

Izolácia balkónu, terasy alebo podobných priestorov vyžaduje tesnenie, ktoré nielenže chráni povrch pred deštruktívnym vplyvom vody, ale vždy treba brať do úvahy aj ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú rýchlejšiu exploatáciu povrchu a možné komplikácie v budúcnosti v dôsledku jeho stavu. Naše tesniace systémy DuroDACH sú tiež odolné voči vetru, teplotným zmenám, poveternostným podmienkam, chemickým látkam a UV žiareniu. Vďaka týmto vlastnostiam naše produkty zaručujú optimálnu a komplexnú ochranu povrchu nielen pred vlhkosťou, ale aj pred ostatnými faktormi, ktoré by mohli mať vplyv na budúce poškodenia alebo nedokonalosti.

Skontrolujte ďalšie možnosti, ktoré ponúka použitie našich profesionálnych živíc!

Druhým riešením pre terasy a balkóny je hydroizolácia a dokončovací náter v jednom. Pre balkóny je hydroizolácia s vrstvou optimálnym riešením, ktoré prináša vynikajúce výsledky. Tento živící systém sa skladá z podkladovej vrstvy DuroGrunt 2K, vrstvy DuroDach S alebo DuroDach R a uzavieracej vrstvy DuroDach TOP-S. Voliteľne je možné počas aplikácie na povrch posypať kremeňovým pieskom pre antiklzký efekt. Dodatočný dekoračný efekt možno dosiahnuť použitím farebných pieskov alebo pridaním farebných vločiek. Široký výber farieb umožňuje každému nájsť niečo pre seba.

Zaujíma vás izolácia balkónu alebo terasy? Srdečne vás vyzývame na kontakt!

Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď
Ak chcete napísať komentár, musíte sa prihlásiť.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte